אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

054-3037377

  שיווק דירות

  שיווק דירות חדשות

  יזמים, קבלנים ומנהלי פרויקטי בניה רבים מעוניינים לשווק את הפרויקטים שהם פיתחו לקהל הרחב, בין אם מדובר על נכסים להשכרה או לחילופין למכירה, אך זהו אינו תחום ההתמחות שלהם והם משקיים זמן ומשאבים רבים בשיווק דירות שלא תמיד עובד. לכן, על מנת לייעל את תהליכי השיווק ולחסוך את הזמן והמשאבים הרבים, כמו גם לחסוך בכוח האדם המיועד לכך, חברות קבלניות רבות בוחרות לעבוד עם חברות המתמחות בתחום שיווק דירות ללקוחות קצה, כמו גם שיווק פרויקטים בכלל.  החברות הללו מתמחות מזה שנים רבות בתהליך שיווק הדירות לכל אורכו- משיווק ופרסום הפרויקט, דרך ההתנהלות מול הרוכשים הפוטנציאליים ועד לשלב החוזים, כולל הבירוקרטיה המשפטית הכרוכה בדבר. כך כל הצדדים מרוויחים- הלקוחות אשר מקבלים מענה זמין ונוח, וכמובן מנהלי הפרויקטים והיזמים עצמם אשר אינם צריכים להתמודד עם הבקשות, הביקורים, וההתעסקות בלתי פוסקת.

  שיווק דירות – אמינות לפני הכול

  כל יזם או חברה קבלנית אשר מעוניינת להתחיל לבצע שיווק דירות לפרויקט שבנתה, זקוקה להיות בטוחה כי חברת השיווק שבחרה אכן תבצע את המשימה על צד הטוב ביותר ותחסוך להם את הבלגן, כוח האדם הנחוץ לכך וכמובן המשאבים הכרוכים בשיווק. על מנת להבין האם חברת השיווק המדוברת אכן תעמוד ביעדי המכירות, חשוב לבקש המלצות ונתונים, ולבחון את יכולותיה של חברת השיווק לשווק פרויקטים מסוגים שונים. בין אם מדובר על תמא 38 או בניה חדשה לחלוטין, בחירת החברה הנכונה לשיווק הדירות יכולים לעשות את כל ההבדל.

  שיווק דירות חדשות – לא לוותר על הטוב ביותר

  אם אתם מחפשים את חברת שיווק הנדל"ן הטובה ביותר, אתם למעשה במילים אחרות מחפשים  את "אסי בר-שיווק פרויקטים למגורים", חברת בוטיק שרואה כל לקוח ולקוח ונותנת לו את הטוב ביותר. היא מקשיבה לכל צרכיו ועושה הכול על מנת שהוא יעמוד ביעדי שיווק הפרויקטים שלו בראש שקט ללא התעסקות מיותרת, והכל עם מתן שירות לקוחות לא פחות ממדהים. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו ולקבל מידע נוסף!

  אנחנו כאן בשבילכם!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  054-3037377

   שירותים נוספים

   שיווק פרויקטים למגורים

   פרויקטים למגורים נבנים כל הזמן, ולמרות המחירים שרק הולכים ומאמירים, גם הביקוש ממשיך וגדל ללא הרף, במיוחד באזור המרכז ובגוש דן בפרט. מאחורי אותם פרויקטים עומדות חברות קבלניות אשר זקוקות באופן נואש לסיוע מקצועי בכל הנוגע אל שיווק פרויקטים למגורים...

   קרא עוד

   אנחנו כאן בשבילכם!

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   054-3037377

    חברה לקידום אתרים ובניית אתריםם
    דילוג לתוכן